Account Manager

English speaking Account Manager wanted! Na plný pracovní úvazek hledáme organizačně zdatnou kolegyni či kolegu, který bude naše klienty hýčkat se stejnou láskou jako my. I když všechno má své meze. Pokud se chcete dozvědět víc, prosím, napište nám na anna@doblogoo.cz.

Webový administrátor

Do webového týmu doblogoo hledáme na plný úvazek administrátora webů, který se nebojí pracovat s produktovými databázemi a webovými rozhraními. Logické a systematické uvažování nutností,zkušenost s programováním výhodou. Možnost posunout se do vedoucí pozice otevřená a tato ambice vítaná. Pokud se chcete dozvědět víc, prosím, napište nám na anna@doblogoo.cz.

SoMe Content Specialist

Do social media týmu hledáme specialistu na content, který má rád jídlo a domácí mazlíčky. Očekáváme nejen kreativní přístup k tvorbě obsahu, ale také zkušenost s nasazováním hotových příspěvků na Instagram, Facebook či LinkedIn. Pokud se chcete dozvědět víc, prosím, napište nám na anna@doblogoo.cz.

Přidej se do našeho týmu! Proč?

doblogoo je v mnoha ohledech jedinečná agentura a snese srovnání i s velkými hráči, kteří mají konexe v zahraničí. Je férová ke klientům, k dodavatelům i zaměstnancům. Je velká přesně tak akorát, takže budeš pracovat se zvučnými značkami a nadnárodními společnostmi, ale přitom si hodně věcí můžeš vyzkoušet, rozhodnout a taky zařídit sama/sám. Šéfová se šéfem ujdou: máme… Pokračovat ve čtení Přidej se do našeho týmu! Proč?