tým & kariéra

náš tým

Pavel Tesař

Pavel se stará celkově o to, aby byli všichni naši klienti i zaměstnanci spokojení. Řeší strategie, nový byznys i bezproblémový chod firmy. Vede agenturu společně s Aničkou.

Anna Dovillaire

Anička miluje kreativu a strategii (a taky dobré jídlo:). Sleduje trendy, vymýšlí kampaně a stará se o to, aby měly co nejlepší výsledky. Je Pavlovou parťačkou ve vedení agentury.

Lucie Krejbichová

Lucka je odbornice na media relations a influencer marketing. Klientům zajistí hned v prvních týdnech spolupráce exkluzivní výstupy v celostátních médiích i na profilech celebrit.

Markéta Rejmonová

Markéta je odbornice na komunikaci ve stavebnictví. Nebojí se B2B. Z odborných témat (od vodoměrů přes čerpadla až po okna a terasy) zvládne udělat celospolečenskou diskuzi.

Michaela Čermáková

Věřili byste, že krycí barvy mohou mít přes 300 neplacených mediálních výstupů ročně? Je to tak, když se vám o media relations stará expertka Míša. Skvěle píše a gramatiku má v malíku.

Michaela Lízalová

Míša textem vykouzlí i z té nejobyčejnější věci neodolatelný produkt, který prostě musíte mít. Rozumí tomu, jak zákazníci přemýšlí. Její weby a newslettery je radost číst.

Tadeáš Záhumenský

Tadeáš je náš odborník na weby. Díky němu mají AEG a Electrolux funkční a přehledné webové stránky, které se hemží inspirací a navedou zákazníka přímo ke koupi vhodných spotřebičů.

Adéla Tierney

Adélka navrhuje strategie a realizuje kampaně na FB, IG i LinkedIn. Sleduje nejnovější trendy, ví, jaký obsah bude fungovat a jaké formáty zaručí nejvíc prokliků nebo dosah.

Markéta Topolčányová

Markéta zvládá dostat do předních tištěných i online médií naprosto všechno – od zmrzlin přes psací potřeby po multiroom systémy ozvučení. Lifestyloví i techničtí novináři ji prostě milují.

Martina Konečná

Martina je doma v Matrixu – na webu a v jejich administračních systémech. Spolu s Tadeášem spravuje našim klientům webové stránky. Vždy s milým úsměvem a hlavně s klidem.

Barbora Blahnová

Bára je odbornice na media relations. S vystudovanou češtinou jí žádná hrubka neproklouzne. Nad věcmi přemýšlí a dává si záležet. Je nám i svým klientům spolehlivou oporou.

Julija Kováčová

Julija je specialistka na obsah a reklamu na sociálních sítích. Realizuje kampaně jak brandové, tak výkonové, jejichž cílem je vyplněný formulář, nákup na e-shopu či jiný typ leadu.

Hana Jarolímová

Hanka je naše produkční, levou zadní zvládá zprodukovat vše – od focení a natáčení přes tiskové konference nebo workshopy pro veřejnost až po velké eventy s účastí stovek lidí.

Filip Rýdl

Filip spravuje účty našich klientů na sociálních sítích a tvoří pro ně obsah. Je v tom velmi všestranný, takže zvládá vše „od kočiček po investice“. Zajímá ho fantasy a sci-fi.

Helena Macková

Čísla, čísla a zase čísla. Pro někoho utrpení, pro Helenu radost. DPH, faktury, odvody, daně – všechno má v malíku, včas a přesně na halíř. Nikdo lepší u nás přes finance není.

Jana Záveská

Bez Janičky by to nešlo. Je to nejlepší office manažerka pod sluncem! Zařídí i nemožné, v kanceláři je vždycky první, navíc pomáhá s účetnictvím a je odbornice na mzdy.

Kateřina Pěničková

Kačka spravuje sociální sítě AEG a Electrolux. Soutěže a storíčka sype z rukávu. Hýří nápady na firemní reels, takže se jí všichni bojíme. Ke všemu miluje focení (modeling už méně).

Veronika Havriluk

Verča připravuje, rozesílá i vyhodnocuje newslettery AEG a Electrolux. Pomáhá ale i na produkčních a PR projektech. Učí jógu, je ztělesněné zdraví, které utužuje na zahrádkách.

Ivana Vlčková

Ivana u nás pečuje o Purinu, ale ne proto, že je Vlčková, nýbrž proto, že zvládá 360° – od koordinace digitálních kampaní po PR. Průpravu získala mj. pořádáním punkových koncertů.

Martin Dura

Martin je náš Iron Man a se stejnou sveřepostí, s jakou zdolává nebezpečné vrcholky hor a prudké sjezdy, dává dohromady i weby našich klientů (např. Puriny) nebo taky tenhle.

Radka Strachotová

Radka je klidná síla našeho PR oddělení. Má mnohaleté zkušenosti z oboru a nikdy nic neošidí. Má ale také mnoho tváří. Spirituální a hloubavý člověk, který se před kamerou mění v hvězdu remakových videí.

kontakt

doblogoo s.r.o.
Radhošťská 1942/2, 130 00 Praha 3
IČO: 04564782
DIČ: CZ04564782
+420 724 060 440, info@doblogoo.cz