tým & kariéra

hledáme posily

English speaking Account Manager wanted! Na plný pracovní úvazek hledáme organizačně zdatnou kolegyni či kolegu, který bude naše klienty hýčkat se stejnou láskou jako my.

Do webového týmu doblogoo hledáme na plný úvazek administrátora webů, který se nebojí pracovat s produktovými databázemi a webovými rozhraními. Logické a systematické uvažování nutností,zkušenost s programováním

Do social media týmu hledáme specialistu na content, který má rád jídlo a domácí mazlíčky. Očekáváme nejen kreativní přístup k tvorbě obsahu, ale také zkušenost s nasazováním

náš tým

Pavel Tesař

Pavel se stará celkově o to, aby byli všichni naši klienti i zaměstnanci spokojení. Řeší strategie, nový byznys i bezproblémový chod firmy. Vede agenturu společně s Aničkou.

Anna Dovillaire

Anička miluje kreativu a strategii (a taky dobré jídlo:). Sleduje trendy, vymýšlí kampaně a stará se o to, aby měly co nejlepší výsledky. Je Pavlovou parťačkou ve vedení agentury.

Lucie Krejbichová

Lucka je odbornice na media relations a influencer marketing. Klientům zajistí hned v prvních týdnech spolupráce exkluzivní výstupy v celostátních médiích i na profilech celebrit.

Markéta Rejmonová

Markéta je odbornice na komunikaci ve stavebnictví. Nebojí se B2B. Z odborných témat (od vodoměrů přes čerpadla až po okna a terasy) zvládne udělat celospolečenskou diskuzi.

Michaela Čermáková

Věřili byste, že krycí barvy mohou mít přes 300 neplacených mediálních výstupů ročně? Je to tak, když se vám o media relations stará expertka Míša. Skvěle píše a gramatiku má v malíku.

Michaela Lízalová

Míša textem vykouzlí i z té nejobyčejnější věci neodolatelný produkt, který prostě musíte mít. Rozumí tomu, jak zákazníci přemýšlí. Její weby a newslettery je radost číst.

Tadeáš Záhumenský

Tadeáš je náš odborník na weby. Díky němu mají AEG a Electrolux funkční a přehledné webové stránky, které se hemží inspirací a navedou zákazníka přímo ke koupi vhodných spotřebičů.

Adéla Šrubařová

Adélka navrhuje strategie a realizuje kampaně na FB, IG i LinkedIn. Sleduje nejnovější trendy, ví, jaký obsah bude fungovat a jaké formáty zaručí nejvíc prokliků nebo dosah.

Jan Horák

Honza je specialista na reklamu na sociálních sítích a úhlavní supervizor našich kampaní. S taneční lehkostí svěžího vánku přeskakuje od klimatizací ke zmrzlinám. A je fakt cool.

Markéta Topolčányová

Markéta zvládá dostat do předních tištěných i online médií naprosto všechno – od zmrzlin přes psací potřeby po multiroom systémy ozvučení. Lifestyloví i techničtí novináři ji prostě milují.

Martina Konečná

Martina je doma na webu, v programech a databázích. Spolu s Tadeášem spravuje našim klientům webové stránky. Vždy s úsměvem a klidem vyřeší i ty nejnáročnější požadavky kolegů.

Silvie Vilímová

Silva má na starosti monitoring médií, ale díky své vyřídilce také zákaznickou podporu na sociálních sítích i v reálném světě – organizuje totiž kurzy vaření pro zákazníky AEG a Electrolux.

Sabina Schindlerová

Sabina je skutečný multitalent s duší umělce a skvělá copywriterka. Lehce napíše jak tiskovou zprávu, tak odborný článek, texty na webové stránky nebo posty na sociální sítě.

Michaela Němcová

Míša se stará o to, aby obsah na IG a FB profilech našich klientů byl pro jejich fanoušky vždy atraktivní, zábavný a jedinečný. Navíc umí geniální stories, reels a úplně nejvíc nejlepší dorty.

Barbora Blahnová

Bára je odbornice na media relations. S vystudovanou češtinou jí žádná hrubka neproklouzne. Nad věcmi přemýšlí a dává si záležet. Je nám i svým klientům spolehlivou oporou.

Julija Kováčová

Julija je specialistka na obsah a reklamu na sociálních sítích. Realizuje kampaně jak brandové, tak výkonové, jejichž cílem je vyplněný formulář, nákup na e-shopu či jiný typ leadu.

Hana Jarolímová

Hanka je naše produkční, levou zadní zvládá zprodukovat vše – od focení a natáčení přes tiskové konference nebo workshopy pro veřejnost až po velké eventy s účastí stovek lidí.

Max Hofman

Max je výjimečně vysokou (zaplaťpánbůh!) součástí webového týmu, který je celý zahalen tajemnem i LCD obrazovkami počítačů. Zatím ještě studuje VŠE, takže bude brzy rozumět VŠEmu.

Helena Macková

Čísla, čísla a zase čísla. Pro někoho utrpení, pro Helenu radost. DPH, faktury, odvody, daně – všechno má v malíku, včas a přesně na halíř. Nikdo lepší u nás přes finance není.

Jana Záveská

Bez Janičky by to nešlo. Je to nejlepší office manažerka pod sluncem! Zařídí i nemožné, v kanceláři je vždycky první, navíc pomáhá s účetnictvím a je odbornice na mzdy.

kontakt

doblogoo s.r.o.
Radhošťská 1942/2, 130 00 Praha 3
IČO: 04564782
DIČ: CZ04564782
+420 724 060 440, info@doblogoo.cz