tým & kariéra

hledáme posily

Rozvíjejte se v tvorbě obsahu na sociální sítě a mějte radost z odvedené práce. Nástup možný ihned! Hledáme dalšího zkušeného social media managera pro přípravu kreativního obsahu.

náš tým

Pavel Tesař

Pavel se stará celkově o to, aby byli všichni naši klienti i zaměstnanci spokojení. Řeší strategie, nový byznys i bezproblémový chod firmy. Vede agenturu společně s Aničkou.

Anna Dovillaire

Anička miluje kreativu a strategii (a taky dobré jídlo:). Sleduje trendy, vymýšlí kampaně a stará se o to, aby měly co nejlepší výsledky. Je Pavlovou parťačkou ve vedení agentury.

Lucie Krejbichová

Lucka je odbornice na media relations a influencer marketing. Klientům zajistí hned v prvních týdnech spolupráce exkluzivní výstupy v celostátních médiích i na profilech celebrit.

Markéta Rejmonová

Markéta je odbornice na komunikaci ve stavebnictví. Nebojí se B2B. Z odborných témat (od vodoměrů přes čerpadla až po okna a terasy) zvládne udělat celospolečenskou diskuzi.

Michaela Čermáková

Věřili byste, že krycí barvy mohou mít přes 300 neplacených mediálních výstupů ročně? Je to tak, když se vám o media relations stará expertka Míša. Skvěle píše a gramatiku má v malíku.

Michaela Lízalová

Míša textem vykouzlí i z té nejobyčejnější věci neodolatelný produkt, který prostě musíte mít. Rozumí tomu, jak zákazníci přemýšlí. Její weby a newslettery je radost číst.

Tadeáš Záhumenský

Tadeáš je náš odborník na weby. Díky němu mají AEG a Electrolux funkční a přehledné webové stránky, které se hemží inspirací a navedou zákazníka přímo ke koupi vhodných spotřebičů.

Adéla Šrubařová

Adélka navrhuje strategie a realizuje kampaně na FB, IG i LinkedIn. Sleduje nejnovější trendy, ví, jaký obsah bude fungovat a jaké formáty zaručí nejvíc prokliků nebo dosah.

Jan Horák

Honza je specialista na reklamu na sociálních sítích a úhlavní supervizor našich kampaní. S taneční lehkostí svěžího vánku přeskakuje od klimatizací ke zmrzlinám. A je fakt cool.

Markéta Topolčányová

Markéta zvládá dostat do předních tištěných i online médií naprosto všechno – od zmrzlin přes psací potřeby po multiroom systémy ozvučení. Lifestyloví i techničtí novináři ji prostě milují.

Martina Konečná

Martina je doma na webu, v programech a databázích. Spolu s Tadeášem spravuje našim klientům webové stránky. Vždy s úsměvem a klidem vyřeší i ty nejnáročnější požadavky kolegů.

Silvie Vilímová

Silva má na starosti monitoring médií, ale díky své vyřídilce také zákaznickou podporu na sociálních sítích i v reálném světě – organizuje totiž kurzy vaření pro zákazníky AEG a Electrolux.

Sabina Schindlerová

Sabina je skutečný multitalent s duší umělce a skvělá copywriterka. Lehce napíše jak tiskovou zprávu, tak odborný článek, texty na webové stránky nebo posty na sociální sítě.

Michaela Němcová

Míša se stará o to, aby obsah na IG a FB profilech našich klientů byl pro jejich fanoušky vždy atraktivní, zábavný a jedinečný. Navíc umí geniální stories, reels a úplně nejvíc nejlepší dorty.

Barbora Blahnová

Bára je odbornice na media relations. S vystudovanou češtinou jí žádná hrubka neproklouzne. Nad věcmi přemýšlí a dává si záležet. Je nám i svým klientům spolehlivou oporou.

Julija Kováčová

Julija je specialistka na obsah a reklamu na sociálních sítích. Realizuje kampaně jak brandové, tak výkonové, jejichž cílem je vyplněný formulář, nákup na e-shopu či jiný typ leadu.

Hana Jarolímová

Hanka je naše produkční, levou zadní zvládá zprodukovat vše – od focení a natáčení přes tiskové konference nebo workshopy pro veřejnost až po velké eventy s účastí stovek lidí.

Max Hofman

Max je výjimečně vysokou (zaplaťpánbůh!) součástí webového týmu, který je celý zahalen tajemnem i LCD obrazovkami počítačů. Zatím ještě studuje VŠE, takže bude brzy rozumět VŠEmu.

Helena Macková

Čísla, čísla a zase čísla. Pro někoho utrpení, pro Helenu radost. DPH, faktury, odvody, daně – všechno má v malíku, včas a přesně na halíř. Nikdo lepší u nás přes finance není.

Jana Záveská

Bez Janičky by to nešlo. Je to nejlepší office manažerka pod sluncem! Zařídí i nemožné, v kanceláři je vždycky první, navíc pomáhá s účetnictvím a je odbornice na mzdy.

kontakt

doblogoo s.r.o.
Radhošťská 1942/2, 130 00 Praha 3
IČO: 04564782
DIČ: CZ04564782
+420 724 060 440, info@doblogoo.cz